0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Adana Evden Eve Taşıma

Adana Evden Eve Taşıma

Ev satın aldığımız zaman veya kiralık evimizi değiştirmek zorunda kaldığımız zaman, Adana Evden Eve Taşıma hizmetleri, bütün bir haftamızı alacak ve bizi strese sokacak ev taşıma işleminden bizi kurtarmaktadır. Ev taşıma işlemlerinde aradığınız etkili teknik özellikleri, güncellemek suretiyle sizlere sunan firmamız, ilk keşif hizmetiyle, garantili taşıma hizmetinin ilk ve en önemli adımını atmaktadır. Özel paketleme hizmetleriyle, aradığınız garantili taşıma hizmetini sizler için sunan firmamız, hasar görecek özel eşyalarınız için, yeni ve etkili içi köpüklü kutuları tercih etmektedir. LCD televizyon, cam eşyalar ve daha birçok kırılabilir eşyalar, firmamızın özel kutulama tekniği ile kolilenmektedir. Asansör aracının kurulacağı yerin tespiti, özel paketleme için gerekli kutu ve personel, taşımada çıkacak aksaklıkların tespiti, isteğe bağlı sigorta ve taşıma ücreti, ilk keşif anında belirlenmektedir. Anlaşma sağlandıktan sonra, asansör aracımız, kapalı kasa aracımız ve elemanlarımız, adresinize doğru yola çıkmaktadır.

Adana Evden Eve Taşımada Lider Firma

Takım ruhu ile hizmet, kargaşa çıkmadan iş bitirme işlemidir. Firmamızın elemanları, yapacakları işi iyi bildiklerinden dolayı, seri bir şekilde kutulama işlemi bitirmektedirler. Çizilme ihtimali olan nadide eşyaları, özel balonlu naylon çeşitleriyle sarılır. Bütün bu işlemlerden sonra, Adana Evden Eve Taşımacılık ekiplerimiz, uygun boşluğa kurulan asansörden, kapalı kasa araçlara eşya göndermeye başlamaktadır. Öncelikle, mobilya, halı, dolap ve benzeri birçok dayanıklı eşya indirilmektedir. Kapalı kasa araçların alt kısımlarına dizilen bu eşyaların üzerine, hasar görebilecek eşyalarınızın kutuları yerleştirilmektedir. Bu yerleştirme işlemlerinde, en iyi noktalar tercih edilmektedir.

Hızlı ve etkili evden eve nakliyatta birinci derecede önemli olan asansörlü taşıma işlemleri, bütün eşyaları saniyeler içerisinde kapalı kasa araca göndermektedir. Kapalı kasa araçları kullanan ve işin erbabı olan şoförlerimizle, yeni adrese kısa zamanda ulaşıyoruz. Adana Evden Eve Taşıma Firmaları hizmetlerinde profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı titizlikle taşınmak istediğiniz daireye, eşyaları güvenle indirmektedir. Ev içerisinde kolilerin açılması ve eşyaların yerleştirilmesi de meşakkatli bir iştir. Firmamız, bu meşakkatli işte, isterseniz sizin için yardımcı bulabilmektedir. A’dan Z’ye ev taşıma hizmetlerinde, istediğiniz hizmeti garantili bir şekilde veriyoruz.

12 Ocak 2018
604 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN