0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Adana Evden Eve

Adana Evden Eve

Adana gibi büyük bir şehirden başka şehirlere ya da şehir içerisinde nakliyat hizmetleri şimdilerde profesyonel olarak gerçekleşmekte ve bu sayede maddi-manevi hiçbir problem yaşanmamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu doğrultuda çalışmalarına yön veren Adana evden eve sektördeki tüm kolaylık sunan ve eşyaları koruyan ekipmanları kullanmaktadır. Bunun yanı sıra elemanların her birini de özenle seçmekte ve yapacakları iş üzerine gerekli eğitimlere tabi tutarak hizmetlerin kalitelerini artırmaktadırlar. Çağa yakışır hizmetlere ulaşmak adına nakliyata ait web sayfasından ya da 7/24 ulaşılabilmekte olan telefonlardan kafalara takılan tüm sorulara cevap bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra gerekli karşılaştırmaları yapabilmek adına fiyat teklifleri de alınabilmektedir.

Tüm ev eşyalarını önceden inceleyen ve gerekli olacak tüm malzemeleri belirleyen Adana evden eve nakliyat sahip olduğu kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermektedir. En önemli hizmetleri ise demonte ve monte olmakta olup, bu sayede mobilya ve beyaz eşyaların sökülmesi ve yeniden kurulması kısmında ekstra usta arayışına girilmediği gibi ekstra masraflardan da kurtulmaktadırlar. Nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis taşıma, şehirlerarası taşıma, asansörlü taşıma, parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetleriyle de kendisinden en iyi şekilde bahsettiren nakliyat fiyatlarını da sunmuş oldukları hizmetlerin oranlarına göre belirlemektedirler. Daha da güzeli eşya sahiplerinin bütçelerinin zorlanmaması adına ödemelere de farklı seçenekler sunmakta ve herkes bütçesine uygun seçenek ile ödemelerini gerçekleştirmektedirler.

Tüm işi üstlenen ve eşya sahiplerine hiç bir yük bırakmayan, hizmetin her anını planlayan Adana evden eve taşımacılık daha fazla alana adını ulaştırmayı ve müşteri potansiyelini artırarak sektördeki isimler arasında ilk sıralarda yer almayı arzu etmektedir. Sahip olduğu farklı ebatlardaki araçları sayesinde eşyaların miktarlarına ve hava koşullarına en uygun aracı seçip seyahati sorunsuzca gerçekleştirmektedirler. Aynı şekilde eşyaların paketlenmesinde bir kez kullanılan ve darbelere karşı eşyaları maksimum seviyelerde koruyan malzemeleri tercih ederek kırıp, dökmeden ve ufacık bir çiziğe dahi sebebiyet vermeden eşyaları yeni adreslerine hızlı şekilde ulaştırmaktadırlar. Daha da güzeli yeni adreslerde eşyaları yeni yerlerinde yerleştirip kullanıma hazır hale getirmektedirler.

10 Ocak 2018
360 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN