0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmeti, ekonomi dünyasının en önemli hizmetidir. Evden eve nakliyat hizmetinin her geçen gün kendini geliştirmesiyle, taşınmak artık sorun olmaktan çıkmıştır. Bu hizmette firmamız, hangi yük aracının kullanılacağı, asansörlü aracın kurulacağı yer, eşyaların paketlenmesi için gerekli malzemeler ve işçiler, sigortalama, ücret, çıkabilecek aksaklıklar ve benzeri bir çok konuyu, eksper hizmetinde çözüme kavuşturmaktadır. Sigortalama işlemi, paketleme işlemi başlamadan yapılır. Eşyaların fotoğrafları çekilir ve sigorta poliçesi kesilir.

EN KALİTELİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

Nakliyat hizmetlerinin mükemmel ve etkili olması için, taşınacak eşyaların tek tek özel paketlere paketlenmesi gerekir. Nadide halılar ve göz kamaştırıcı mobilyalar, özel balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Böylece çizilme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Evden eve nakliyat hizmetlerinde, eşyaların indirilmesi işlemi, asansörle çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Asansör, uzayan rayların üzerinde hareket eden kabinden oluşan bir mekanizmadır. Çok ağır mobilyalar bile, kolay bir şekilde bu araçlarla indirilmektedir. Yük aracına yükleme işlemlerinde, alt kısma, üzerine yük geldiği zaman zarar görmeyecek eşyalar yerleştirilmektedir. Bu yerleştirme işleminde, boşluk kalmaması için özel yöntemler uygulanmaktadır. Eşya taşıma işleminin başarılı ve etkili olması, kaliteli bir paketleme ve kaliteli bir istifleme ile mümkündür. Yük aracımızı doldurduktan sonra, şoförlerimiz eşyaları sarsmada yeni adrese götürmektedir.

Yeni adrese gelen Evden eve taşımacılık aracımız, yine asansör kullanarak eşyaları hızlı bir şekilde yeni adrese indirmektedir. Bu indirme işleminde, kırılma ihtimali olan eşyalara çok dikkat edilmektedir. Kanepe, koltuk ve buzdolabı gibi eşyaların çizilmemesine özen gösterilmektedir. Güncel taşıma yöntemleriyle, sektöründe popüler bir firma olan şirketimiz, evden eve nakliyat hizmetlerinde, oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Kurumsal kimlik anlayışı ile çalışan firmamız, takım anlayışı ile çalışan ekibiyle, son model araçlarıyla ve etkili taşıma yöntemleriyle, ev taşıma işlemlerini kısa zamanda bitirmektedir. Ev taşıyacağınız zaman, eşyaların özenle paketlenmesinden, yeni adreste eşyaların döşenmesine kadar, bütün merhalelerde etkili hizmet veriyoruz. Paketleme, asansöre yükleme, kapalı kasa araca yükleme, yeni adrese eşya nakli ve yeni adreste eşyaları yerleştirme kategorilerinde tecrübeli elemanlara sahibiz. Tatil günlerinizde veya mesai dışındaki zamanlarınızda, ev taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

10 Ocak 2018
336 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN