0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

Zamanla yarışan ve müşteri memnuniyetine önem veren nakliyat firmaları sayesinde tek bir gün içerisinde farklı şehirlere eşyalar taşınabilmektedir. Tüm ev eşyaları ya da parça eşyaların her birisi sıfır hasar ile Evden eve nakliyat hizmetleri ile taşınmaktadır. Bu konuda rakip firmalardan her daim bir adım önde olmayı arzu eden nakliyat bünyesinde bulunan ekibin müşterilerle hiçbir şekilde olumsuzluk yaşamaması ve eşyalara özenli davranması adına gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Günün her saatinde hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilere gerekli yardımı sunan ekip, gerek web sayfası üzerinden gerekse telefon ile kafalara takılan soruları anında cevaplamaktadır. Aynı şekilde sahip olacakları hizmetlerin fiyatları ve ödeme şekilleri konusunda da gerekli bilgileri sunmaktadırlar.

Nakliyat hizmetinden faydalanmak isteyenlerin öncelikli olarak sorduğu asansör sistemi önceki yıllarda yaşanan olumsuzluklara da son vermektedir. Özellikle de kat sayıları fazla olan ve dar merdiven aralıklarında büyük zorluklarla eşyaların taşınmaya çalışıldığı binalarda can kurtarıcı olan sistem Adana evden eve hizmetleri içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Kurulumu kolay sistem özellikle de ebatları büyük olan ve fazlası ile ağır mobilya, beyaz eşya gibi tüm ev eşyalarının zorlanmadan taşınmasını sağlamaktadır. Ekibin ağır eşyaları taşırken yorulması ve dinlenme ihtiyacı duymaları nakliyatın süresini uzamaktaydı. Şimdiler de bu tür durumlarla karşılaşılmamakta ve yorulmadan eşyalar bakımları düzenli olarak yapılan araçlarla taşımalar gerçekleştirilmektedir.

Yalnızca taşıma hizmetlerinde değil, eşya depolama alanında da arzu edilen kalitelerde hizmetlere imza atan Adana evden eve nakliyat bu özel hizmet sayesinde kendisini çaresiz hisseden, eşyalarına yer ayarlayacak zamana sahip olmayan ve bunun içinde bütçelerini çok zorlayamayan herkese yardımcı olmaktadır. Mesafelerin yakın ve uzak olmasına aldırış etmeden sigorta kapsamı içerisinde hizmetlerine devam eden nakliyat bu sayede müşterilerinin maddi zararlarla karşılaşmamalarını ve gereksiz can sıkıntısı yaşamamalarını sağlamaktadır. Nakliyatın hizmetlerinden faydalanmak adına yapılacak tek şey gün içerisinde istenilen saatlerde ekip elemanları ile iletişime geçerek sahip olmak istedikleri hizmetleri ve zamanlarını belirtmek olmaktadır. Hemen fiyat teklifi alarak diğer isimler ile karşılaştırmalar yapıp, kaliteli hizmetlerin uygun fiyatlara sahip olunabileceğini görebilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN